Biz
Biz
Biz
Biz
Biz
Biz

* Hipo sektördeki 30 yıllık iş tecrübesini, 2005 yılında kurulduğu ilk andan itibaren etkisi yüksek yaratıcı çözümlere dönüştürdü ve ihtiyaçları beklentilerin ötesine taşıdı.

* Çözüm ortağı olduğu onlarca firmanın ihtiyacına yönelik olan ürün ve hizmeti profesyonelce tespit ederek; konsept geliştirme, tasarım, üretim ve kurulum süreçlerinin başından sonuna dek firmaların yanında yer aldı. 

* Karşılama deski, podyum, vinil backdrop, TAG yapımı, fuar standı, halı/kumaş kaplama, 3D dummy tasarım ve üretimi gibi sahne ve dekor uygulamalarıyla, fabrikasyonu değil markaya özgünlüğü esas alması Hipo’yu benzersizliğe taşıdı.

* Sahne tasarımı ve dekor firması olmasının yanı sıra; consept çalışması, animasyon, kimlik animasyonu, keyvisual, video mapping, 2D design ve 3D design gibi alanlarda verdiği tasarım ajansı hizmetlerini de aynı çatı altında toplamayı başardı.

* 2013 yılında ”Yılın En İyi Sahne ve Dekor Tasarım Firması” ödülüne layık görülen Hipo, tasarımcı kimliğinin yanısıra mühendis kimliğini de ön plana çıkararak tailor-made üretim alanında uzmanlaştı. Tamamen müşterilerine özel olarak tasarladığı ve ürettiği her üründe, özgünlüğü yüksek kaliteyle buluşturdu. Fikirleri ürüne dönüştürürken zamanı en iyi şekilde kullanarak, sunduğu hızlı cevaplarla memnuniyet sağlamayı hedefledi.

* Gelişen teknolojiyle sürekli uyum içinde çalışması, yenilikçi çözümler üretmesini sağladı. Hipo, etkinlik sektörüyle cardboard uygulamasını tanıştıran firma olarak rakiplerine öncülük etti.

* Düşünceyi tasarıma, tasarımı üretime, üretimi ise Türkiye’nin dört bir yanına yol koşullarından zarar görmeyecek şekilde ambajlayarak dağıtıma dönüştüren Hipo, uzman personelleri tarafından montajlama işlemini de gerçekleştirdi.

* Misyonu gereği; estetik anlayışı, fonksiyonel şekilde sunmayı kendine prensip edinmiştir.